YDS/E-YDS Soru Çözüm Kampı Kitabı

270,00 ₺
470,00 ₺
200,00 ₺ kazanın
Vergi dahil

YDS/E-YDS zorluğunda özgün test sorularını çözerek sınava hazır hale gelebilirsiniz, kitapta bütün YDS soru tiplerinden sorular bulunmaktadır.

NOT: Kitap tek başına soru bankası olarak satılmaktadır, kitap ile birlikte videolar açılmamaktadır. Videolu pakete link üzerinden ulaşabilirsiniz:

https://www.ankaradil.com/kayittan-dersler/169-kayittan-soru-cozum-kampi-2019-sonbahar.html

Adet


YDS/E-YDS Soru Çözüm Kampı Kitabı

Bu kitabımızda tam 11 adet mini YDS, özgün kelime ve gramer testleri bulunmaktadır. Her bir mini denemede 40 soru yer almaktadır.

Sorular YDS-EYDS seviyesine uygun bir şekilde özenle hazırlanmıştır. Sorular son sınavların zorluk seviyesine uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Kitabın ayrıca video dersi olarak anlatımı da mevcuttur. Dersler Tijen Hoca ve Ümit Hoca tarafından anlatılmaktadır. Bu kitapla birlikte videolar otomatik bir şekilde açılmamaktadır. Kamp kitabının videolu paketine link üzerinden ulaşabilirsiniz:

https://www.ankaradil.com/yds-kitaplari/177-ankara-dil-yds-eyds-soru-cozum-kampi-kitabi.html

Kitabımız size her soru türünde deneyim ve bilgi kazandıracak ve öğrettikleriyle sınavdaki puanınızı yukarı çekmenizde size kesinlikle büyük katkısı olacaktır. Başarılar dileriz.

Tijen Tan GÜLSE - Ümit IŞIKLI

Yazar : Ümit Işıklı ve Tijen Tan Gülse

Kitabın Video Dersi

KAYITTAN SORU ÇÖZÜM KAMPI

Diğer Kitaplarımız

Daha Detaylı Bilgi İçin Sizi Arayalım

Burayı tıklayıp bize adınızı ve telefonunuzu bırakırsanız. Sizi en yakın zamanda arayıp daha detaylı bilgiler verebiliriz.

215

Eğitimlerimizden eksiksiz faydalanabilmeniz için, bilgisayarınızın bazı yeterlilikleri sağlıyor olması gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Temel olarak güncel web sitelerini gezerken sorun yaşamıyorsanız ve bilgisayarınızın güvenlik güncelleştirmelerini yapıyorsanız bir sorun yaşamayacağınızı düşünüyoruz. Burada yazılı donanımlar öneri niteliğindedir, daha detayli bilgiyi bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak alabilirsiniz.
CPU
En azından 64 bit bir işlemci olmasını öneriyoruz.
RAM
4 gb
İşletim Sistemi
Google Chrome / Firefox / Opera / Edge tarayıcılarından birini kullanabileceğiniz Windows 7 veya üzeri / Linux / Mac Os X bir işletim sistemi
Tarayıcı
Google Chrome / Firefox / Opera / Edge ve bunların dışında güncel bir tarayıcı da kullanılabilir.
Mobil Cihaz
Android / IOS cihazlarından (her ne kadar mobil olmasa da, bir çok TV dahil) sistemimizi kullanabilirsiniz. Fakat canlı ve kayıttan derslerimizden en iyi faydayı bilgisayarınız üzerinden alabileceğinizi hatırlatmak isteriz
İnternet Hızı
İnternet hızınızın en az 3mbit ve stabil olmasını bekliyoruz.
Ortak alan interneti hakkında
Bazı kurumlar, güvenlik politikaları gereği kullandığımız canlı ders video protokolünü engellemektedir. Canlı derslere üniversite, kamu kurumu veya şirket ağından bağlanmayı planlıyorsanız, lütfen eğitim danışmanı arkadaşlarımızdan deneme dersi talebinde bulununuz.

Maalesef indirimimiz sadece bazı video derslerde geçerlidir.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

İlgili ürünler

(11 aynı kategorideki diğer ürünler)