Ankara Dil Akademisi - YDS Hazırlık Seti

590,00 ₺
695,00 ₺
105,00 ₺ kazanın
Vergi dahil

Ankara Dil Akademisi kitap setleri ile YDS'ye uygun fiyatlı hazırlanın. 

FOCUS ON GRAMMAR TESTS FOCUS ON EXTRA TESTS 

FOCUS ON CLOZE TEST + FOCUS ON YDS İLK 36

Bu set dört adet kitaptan oluşmaktadır.

Adet

Focus On Grammar Tests

FOCUS ON GRAMMAR TESTS

 

Bu kitabımızda

10 adet preposition testi,

20 adet grammar testi,

20 adet bağlaç testi

olmak üzere toplamda tam 1250 sorudan oluşan “50 adet test” bulunmaktadır.

Her bir test, YDS’de karşınıza çıkan soruların tarzına ve kapsamına göre hazırlanmıştır. Ayrıca soru sayısının çok olması, sizin daha fazla pratik yaparak soru deneyiminizi arttırmanıza ve doğru yapma olasılığınıza da dolayısıyla yükseltmenizi sağlayacaktır.

YDS’de toplamda doğrudan ortalama 7 adet grammar sorusu, 4 adet preposition sorusu ve 9 adet de bağlaç sorusu sorularak bu alanlardaki yetkinlik test edilmektedir. Ancak, unutmamamız gereken bir nokta da bu kitapta test etmeniz sağlanan konuların, sadece doğrudan gelen soruları çözmeniz dışında, sınavın geri kalanı üstündeki etkisidir. Sınav okuduğunu anlama sınavı olduğundan, özellikle bağlaç testlerinin YDS içindeki “cümle tamamlama”, “yakın anlam”, “paragraph tamamlama”, “paragrafta anlam bütünlüğünü bozan cümleyi bulma” ve “paragraph okuma anlama” soruları üstündeki katkısı yadsınamaz. Bu sebeple, soruları çözerken yaptığınız bilgi ve deneyim yatırımının tüm sınav geneline yönelik olduğunu hatırlayınız. Emekleriniz size, hız ve doğru cevap olarak dönecektir.

Tüm bu sebepleri göz önünde bulundurduğumuzda, biz böyle bir dilbilgisi kitabı yazmanın ve sizlerle paylaşmanın çok faydalı olacağına düşündük ve FOCUS ON GRAMMAR TESTS kitabımızı yayınladık.

Diğer tüm kitaplarımızda olduğu gibi, bu kitabımızdaki tüm sınavlar da KPDS ve ÜDS’den sonra, YDS formatı ÖSYM tarafından oluşturulduktan sonra hazırlandığından hem son YDS’lere uygundur hem de güncel konu içerikleri ile size en doğru çalışmayı sağlar.

Unutmayın ki ne kadar çok soruya maruz kalırsanız, o kadar çok bilgi ve tecrübeniz olacaktır.

Hedefinize ulaşmanızı arzu ediyor, başarılar diliyoruz.

 

Tijen Tan GÜLSE

Ümit IŞIKLI

Focus On Extra Tests

FOCUS ON EXTRA TESTS

 

Bu kitabımızda

6 adet PARAGRAF TAMAMLAMA testi,

6 adet ROMA RAKAM (IRRELEVANT SENTENCE) testi,

4 adet YAKIN ANLAM (RESTATEMENT) testi

olmak üzere toplamda “16 adet test” bulunmaktadır. FOCUS ON EXTRA TESTS kitabımızın özelliği YDS soru türlerine odaklanmış olmasıdır.

Her bir test, YDS’de karşınıza çıkan soruların tarzına ve kapsamına uygun hazırlanmıştır.

YDS’de toplamda 4 “paragraph tamamlama”, 5 “roma rakam” ve 4 “yakın anlam” sorusu bulunmaktadır. Bu soru türlerinde başarılı olabilmek için, okuduğunu anlama, kelime ve sağlam bir bağlaç bilgisine sahip olmak öncelikli gereksinimdir. Ayrıca ne kadar çok soru çözersek o kadar çok başarı oranımızın arttığını da hepimiz biliyoruz. Bu soru türlerinde çalışmaya başlamadan önce, “FOCUS ON GRAMMAR TESTS” kitabımızda bulunan 20 bağlaç testini çözmeniz oldukça faydalı olacaktır. Hem doğru sayınız artacak hem de özellikle sınavı yetiştirememe sorunu olanların kavrama ve cevap verme hızı yükselecektir.

Diğer tüm kitaplarımızda olduğu gibi, bu kitabımızdaki tüm sınavlar da KPDS ve ÜDS’den sonra, YDS formatı ÖSYM tarafından oluşturulduktan sonra hazırlandığından hem son YDS’lere uygundur hem de güncel konu içerikleri ile size en doğru çalışma olanağını sunacaktır.

Unutmayın ki ne kadar çok soruya maruz kalırsanız, o kadar çok bilgi ve tecrübeniz olacaktır.

Hedefinize ulaşmanızı arzu ediyor, başarılar diliyoruz.

 

Tijen Tan GÜLSE

Ümit IŞIKLI

Focu On YDS Kitabı Tijen Hoca Ümit Hoca

FOCUS ON CLOZE TEST

Bu kitabımızda tam 30 adet cloze test soru türüne ait test bulunmaktadır. Her bir testte de 40 soru yer almaktadır.

Cloze Test soru türü olarak YDS, YDT ve TIP-DİL sınavlarında ağırlıklı olarak test edilmektedir.

Soru türünün doğası gereği, bir paragraf içinde 5 boşluk verilir ve her boşluğa 5 seçenekten en doğru olanı yerleştirerek sorunun cevaplanması beklenir. Cloze testleri sınavların vazgeçilmezi yapan, diğer pek çok soru türü ile test edilemeyecek konuları sınama şansını vermesidir. İçinde sıklıkla ölçülenler: tense, modal, active-passive, sadeleştirmeler, bağlaçlar, kelimeler, preposition soruları vb.

Sorulabilecek konuların kapsam genişliğini de düşündüğümüzde, cloze test sorularında en fazla doğru cevabı vermek, hatta hiç yanlış yapmamak için, bir öğrencinin mutlaka bol miktarda soru çözmesi gerekir.

Unutmayın ki ne kadar çok soruya maruz kalırsanız, o kadar çok bilgi ve tecrübeniz olacaktır. FOCUS ON CLOZE TEST kitabımızı sizlere sunmamızın asıl nedeni de yeterli miktarda soru çözmenizi sağlayabilmektir. Kitabımızdaki cloze testler güncel konu içerikleri ile, son sınavlara uyumlu olarak hazırlanmıştır.

Kitabımız, size cloze test soru türünde deneyim ve bilgi kazandıracak, ve öğrettikleriyle sınavdaki puanınızı yukarı çekmenizde size kesinlikle büyük katkısı olacaktır.

Başarılar dileriz.

Tijen Tan GÜLSE

Ümit IŞIKLI

FOCUS ON YDS İLK 36

FOCUS ON YDS İLK 36

Bu kitabımızda tam 30 adet test bulunmaktadır. Her bir test, YDS’nin İLK 36 sorusuna göre hazırlanmıştır. Bu sebeple, her testin içinde KELİME, DİLBİLGİSİ, PREPOSITION, BAĞLAÇ, CLOZE TEST ve CÜMLE TAMAMLAMA SORULARI yer almaktadır.

YDS için İLK 36 sorunun özel bir önemi olduğunu, hem biz İngilizce öğretmenleri hem de siz YDS’ye çalışan öğrenciler, hepimiz gayet iyi biliyoruz. Sınavın ilk 36 sorusundaki başarımız, performansımız ve hızımız, sınavın geri kalan 44 sorusuna kaliteli yaklaşımımızı ve odaklanarak doğru cevaplar verebilmemizi etkiler. Ayrıca, İLK 36 soruda yetkinliğe sahip olmak demek, cümle tamamlama sorularından sonra, aklımızı ilk sorularda bırakmadan, sınava olması gerektiği gibi yoğunlaşarak devam etmek anlamına geliyor. Dahası, İLK 36 soruyu YDS’de hızlıca, çok vakit harcamadan çözebilmek, bize önemli bir 45 puan getirebilir.

Tüm bu etkenleri düşündüğümüzde, biz böylesi bir kitap yazmanın ve sizlerle paylaşmanın çok faydalı olacağına karar verdik ve FOCUS ON YDS İLK 36 kitabımızı yayınladık.

Kitabımızdaki tüm sınavlar KPDS ve ÜDS’den sonra, YDS formatı ÖSYM tarafından oluşturulduktan sonra hazırlandığından hem son YDS’lere uygundur hem de güncel konu içerikleri ile size en doğru çalışmayı sağlar.

Unutmayın ki ne kadar çok soruya maruz kalırsanız, o kadar çok bilgi ve tecrübeniz olacaktır. FOCUS ON YDS İLK 36 kitabımızı sizlere sunarak, yeterli sayıda soru çözmenizi sağlıyoruz.

Hedefinize ulaşmanızı arzu ediyor, başarılar diliyoruz.

 

Tijen Tan GÜLSE

Ümit IŞIKLI

404

Eğitimlerimizden eksiksiz faydalanabilmeniz için, bilgisayarınızın bazı yeterlilikleri sağlıyor olması gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Temel olarak güncel web sitelerini gezerken sorun yaşamıyorsanız ve bilgisayarınızın güvenlik güncelleştirmelerini yapıyorsanız bir sorun yaşamayacağınızı düşünüyoruz. Burada yazılı donanımlar öneri niteliğindedir, daha detayli bilgiyi bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak alabilirsiniz.
CPU
En azından 64 bit bir işlemci olmasını öneriyoruz.
RAM
4 gb
İşletim Sistemi
Google Chrome / Firefox / Opera / Edge tarayıcılarından birini kullanabileceğiniz Windows 7 veya üzeri / Linux / Mac Os X bir işletim sistemi
Tarayıcı
Google Chrome / Firefox / Opera / Edge ve bunların dışında güncel bir tarayıcı da kullanılabilir.
Mobil Cihaz
Android / IOS cihazlarından (her ne kadar mobil olmasa da, bir çok TV dahil) sistemimizi kullanabilirsiniz. Fakat canlı ve kayıttan derslerimizden en iyi faydayı bilgisayarınız üzerinden alabileceğinizi hatırlatmak isteriz
İnternet Hızı
İnternet hızınızın en az 3mbit ve stabil olmasını bekliyoruz.
Ortak alan interneti hakkında
Bazı kurumlar, güvenlik politikaları gereği kullandığımız canlı ders video protokolünü engellemektedir. Canlı derslere üniversite, kamu kurumu veya şirket ağından bağlanmayı planlıyorsanız, lütfen eğitim danışmanı arkadaşlarımızdan deneme dersi talebinde bulununuz.

Video derslerimizde kurum çalışanlarına ve öğrencilere uygulanan indirim oranlarımız için aşağıdaki listeyi kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki indirim oranlarını uygulatmak için iletişim sayfasında bulunan numaralarımızdan eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Kampanya Dönemi̇nde Kampanyalar Ve İki̇ Farkli İndi̇ri̇m Bi̇rleşti̇ri̇lemez

İndirimler Eğitim Paketlerinin Normal Fiyatları Üzerinden Hesaplanmaktadır

Eski Öğrencilerimize %50 'ye varan indirim oranları (Sadece 1 Kez % 50 İndirim Hakkı Mevcuttur - İndirim Öğrenci Mevcut Seviyesinin Aynısından veya Daha Üst Seviyesinden Alırsa Geçerlidir.Eski Öğrenci İndirimi Temel Seviye - İleri Seviye - Pro Grup YDS paketlerinden biri alındığında geçerlidir.)
Akademisyenlere %15
Yüksek lisans -Doktora Öğrencilerine %15
Üniversite Öğrencilerine %20
Turist Rehberliği Bölümü Öğrencileri ve Mezunları %20
MEB ve Özel Okul Öğretmenlerimize %15
Ticaret Bakanlığı Çalışanlarına%25
Devlet Gelir Uzmanları Derneği Üyelerine %15
Merkez Bankası Çalışanlarına %10
T.C. Cumhurbaşkanlığı Çalışanlarına %15
Mali Hizmetler Uzmanları Derneği Üyelerine %30
Maliye Uzmanları Derneği Üyesi %20
Türk Hava Yolları (THY) %15
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) - Emniyet Mensubu %15
Halk Bankası, Ziraat, Ziraat Katılım, Vakıfbank, Vakıf Katılım Çalışanları %15
Sağlık Çalışanlarına %15
Türk Hemşireler Derneği %15
KOSGEB Personeline %15
Tübitak %15
Türk Patent ve Marka Kurumu %15
Gemi Adamları %15
Hava İş Sendikası- Kurumunuzla iletişime geçip bize ulaşabilirsiniz.
Kamu Çalışanları %10
Gazi ve şehit yakınları için bizimle iletişime geçiniz.
Diğer sorularınız için lütfen eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçip bilgi alınız.

Şunlar da hoşunuza gidebilir

İlgili ürünler

(9 aynı kategorideki diğer ürünler)

Vade Aylık Toplam
1 590,00 ₺ 590,00 ₺
2 295,00 ₺ 590,00 ₺
3 196,67 ₺ 590,00 ₺
4 161,28 ₺ 645,11 ₺
5 131,23 ₺ 656,14 ₺
6 111,20 ₺ 667,17 ₺
7 96,89 ₺ 678,21 ₺
8 86,16 ₺ 689,24 ₺
9 77,81 ₺ 700,27 ₺
10 71,13 ₺ 711,30 ₺
11 65,67 ₺ 722,34 ₺
12 61,11 ₺ 733,37 ₺
Vade Aylık Toplam
1 590,00 ₺ 590,00 ₺
2 295,00 ₺ 590,00 ₺
3 196,67 ₺ 590,00 ₺
4 161,28 ₺ 645,11 ₺
5 131,23 ₺ 656,14 ₺
6 111,20 ₺ 667,17 ₺
7 96,89 ₺ 678,21 ₺
8 86,16 ₺ 689,24 ₺
9 77,81 ₺ 700,27 ₺
10 71,13 ₺ 711,30 ₺
11 65,67 ₺ 722,34 ₺
12 61,11 ₺ 733,37 ₺
Vade Aylık Toplam
1 590,00 ₺ 590,00 ₺
2 295,00 ₺ 590,00 ₺
3 196,67 ₺ 590,00 ₺
4 161,28 ₺ 645,11 ₺
5 131,23 ₺ 656,14 ₺
6 111,20 ₺ 667,17 ₺
7 96,89 ₺ 678,21 ₺
8 86,16 ₺ 689,24 ₺
9 77,81 ₺ 700,27 ₺
10 71,13 ₺ 711,30 ₺
11 65,67 ₺ 722,34 ₺
12 61,11 ₺ 733,37 ₺
Vade Aylık Toplam
1 590,00 ₺ 590,00 ₺
2 295,00 ₺ 590,00 ₺
3 196,67 ₺ 590,00 ₺
4 161,28 ₺ 645,11 ₺
5 131,23 ₺ 656,14 ₺
6 111,20 ₺ 667,17 ₺
7 96,89 ₺ 678,21 ₺
8 86,16 ₺ 689,24 ₺
9 77,81 ₺ 700,27 ₺
10 71,13 ₺ 711,30 ₺
11 65,67 ₺ 722,34 ₺
12 61,11 ₺ 733,37 ₺
Vade Aylık Toplam
1 590,00 ₺ 590,00 ₺
2 295,00 ₺ 590,00 ₺
3 196,67 ₺ 590,00 ₺
4 161,28 ₺ 645,11 ₺
5 131,23 ₺ 656,14 ₺
6 111,20 ₺ 667,17 ₺
7 96,89 ₺ 678,21 ₺
8 86,16 ₺ 689,24 ₺
9 77,81 ₺ 700,27 ₺
10 71,13 ₺ 711,30 ₺
11 65,67 ₺ 722,34 ₺
12 61,11 ₺ 733,37 ₺
Vade Aylık Toplam
1 590,00 ₺ 590,00 ₺
2 295,00 ₺ 590,00 ₺
3 196,67 ₺ 590,00 ₺
4 161,28 ₺ 645,11 ₺
5 131,23 ₺ 656,14 ₺
6 111,20 ₺ 667,17 ₺
7 96,89 ₺ 678,21 ₺
8 86,16 ₺ 689,24 ₺
9 77,81 ₺ 700,27 ₺
10 71,13 ₺ 711,30 ₺
11 65,67 ₺ 722,34 ₺
12 61,11 ₺ 733,37 ₺
Vade Aylık Toplam
1 590,00 ₺ 590,00 ₺
2 295,00 ₺ 590,00 ₺
3 196,67 ₺ 590,00 ₺
4 161,28 ₺ 645,11 ₺
5 131,23 ₺ 656,14 ₺
6 111,20 ₺ 667,17 ₺
7 96,89 ₺ 678,21 ₺
8 86,16 ₺ 689,24 ₺
9 77,81 ₺ 700,27 ₺
10 71,13 ₺ 711,30 ₺
11 65,67 ₺ 722,34 ₺
12 61,11 ₺ 733,37 ₺

Diğer Kartlar

Tüm kredi ve bankamatik kartları ile tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.