Test Leap + VİDEO ÇÖZÜMLÜ 10 YDS DENEME SINAVI - 3

400,00 ₺
440,00 ₺
40,00 ₺ kazanın

490,00 ₺ yerine

Vergi dahil

VİDEO ÇÖZÜMLÜ 10 YDS DENEME SINAVI -3

Bu kitabımızda tam 10 adet YDS denemesi bulunmaktadır. Her bir deneme, YDS’nin zorluk seviyesine göre hazırlanmıştır. Sınavlar içerik ve zorluk seviyesi olarak son yıllarda yapılan YDS’ler ile büyük benzerlik göstermektedir. Ayrıca YDT'ye hazırlanan üniversite adayları için de etkili bir kaynak olacaktır.

Bu kitaptaki denemeler YDS programlarımız kapsamında çalışan öğrencilerimize açılan denemelerle aynı denemelerdir.

TEST LEAP

İngilizce dil sınavlarında performansınızı yükseltmek için tasarlanmış kapsamlı bir rehber. Kelime, dilbilgisi, edat ve bağlaç konularını içeren 40 özenle hazırlanmış test ve açıklayıcı çözümleri ile dolu bu kitap, potansiyelinizi ortaya çıkarmak için anahtar niteliğinde

Bu paketin içeriği

Adet

VİDEO ÇÖZÜMLÜ 10 YDS DENEME SINAVI -3

Bu kitabımızda tam 10 adet YDS denemesi bulunmaktadır. Her bir deneme, YDS’nin zorluk seviyesine göre hazırlanmıştır. Sınavlar içerik ve zorluk seviyesi olarak son yıllarda yapılan YDS’ler ile büyük benzerlik göstermektedir. Ayrıca YDT'ye hazırlanan üniversite adayları için de etkili bir kaynak olacaktır.

Video Çözümlü 10 YDS deneme sınavı kitabımızdaki denemeler Tijen TAN GÜLSE ve Ümit IŞIKLI tarafından Ankara Dil Akademisi için hazırlanmıştır. Denemelerin video çözümleri www.ankaradil.com web sitemiz üzerinden oluşturduğunuz mail adresi ve şifresiyle Eğitim Portalı’nda izlenecektir. Kitabımızdaki tüm denemeler hem son YDS’lere uygundur hem de güncel konu içerikleri ile size en doğru çalışmayı sağlar.

Hedefinize ulaşmanızı arzu ediyor, başarılar diliyoruz.

Tijen TAN GÜLSE Ümit IŞIKLI

> Videolar, satın alınma tarihinden itibaren 6 ay boyunca açık kalacaktır.

> Bu kitaptaki denemeler YDS programlarımız kapsamında çalışan öğrencilerimize açılan denemelerle aynı denemelerdir.

ÖRNEK DERS : https://www.youtube.com/watch?v=E67D-XQuQWM

ÖRNEK DERS 2 : https://www.youtube.com/watch?v=ehxttz6JCCQ


TEST LEAP - Sınav Başarınız İçin Kesin Adım


TEST LEAP, İngilizce dil sınavlarında performansınızı yükseltmek için tasarlanmış kapsamlı bir rehber. Kelime, dilbilgisi, edat ve bağlaç konularını içeren 40 özenle hazırlanmış test ve açıklayıcı çözümleri ile dolu bu kitap, potansiyelinizi ortaya çıkarmak için anahtar niteliğinde.

YDSYÖKDİL ve YDT sınavlarının başlangıç sorularının kritik önemini göz önünde bulunduran TEST LEAP, bu bölümlere odaklanıyor. YDS'deki ilk 16 soru, YÖKDİL'deki ilk 20 soru ve YDT'deki ilk 15 sorunun hem biz İngilizce öğretmenleri hem de sınavlara hazırlanan öğrenciler olarak ne kadar önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu bölümlerdeki başarı, performans ve hızınız, sınavın geri kalanında doğru yaklaşımınızı ve doğru cevapları verebilme yeteneğinizi etkiler. Ayrıca, bu sorulara etkili bir şekilde hızlıca yanıt verebilmek, zaman kazanmanızı ve sınavı verilen süre içinde tamamlamanızı sağlar.

Bu faktörleri göz önünde bulundurarak, TEST LEAP'i oluşturma ve sizinle paylaşma kararı aldık ve sınav hazırlığınıza büyük fayda sağlayacağına inanıyoruz. Kitaptaki her test, YDSYÖKDİL ve YDT sınavlarının güncel formatlarını yansıtmak üzere özenle tasarlanmıştır ve bilginizi ve becerilerinizi gerçekten test edecek zorlayıcı soruları içermektedir.

Unutmayın, sınav tarzı sorulara ne kadar çok maruz kalırsanız, o kadar çok bilgi ve deneyim kazanırsınız. TEST LEAP ile pratik yapma ve becerilerinizi geliştirme fırsatı sunuyoruz.

Hedeflerinize ulaşmanızı içtenlikle diliyoruz. TEST LEAP, sınav zaferinize giden yolculuğunuzda güvenilir bir yol arkadaşınız olsun.

NOT: Test Leap kitabı videolu bir kitap değildir, açıklamalı/yazılı çözümleri mevcuttur.

Tijen Tan GÜLSE
Ümit IŞIKLI

415

Bilgi kartı

Öğretmen
Tijen Hoca -Ümit Hoca
Video Ders Kredi
6000
Hedef Öğrenci Kitlesi
Tüm Seviyeler
Süre
6 Ay

Eğitimlerimizden eksiksiz faydalanabilmeniz için, bilgisayarınızın bazı yeterlilikleri sağlıyor olması gerekmektedir.

Genel Bilgiler
Temel olarak güncel web sitelerini gezerken sorun yaşamıyorsanız ve bilgisayarınızın güvenlik güncelleştirmelerini yapıyorsanız bir sorun yaşamayacağınızı düşünüyoruz. Burada yazılı donanımlar öneri niteliğindedir, daha detayli bilgiyi bize iletişim bilgilerimizden ulaşarak alabilirsiniz.
CPU
En azından 64 bit bir işlemci olmasını öneriyoruz.
RAM
4 gb
İşletim Sistemi
Google Chrome / Firefox / Opera / Edge tarayıcılarından birini kullanabileceğiniz Windows 7 veya üzeri / Linux / Mac Os X bir işletim sistemi
Tarayıcı
Google Chrome / Firefox / Opera / Edge ve bunların dışında güncel bir tarayıcı da kullanılabilir.
Mobil Cihaz
Android / IOS cihazlarından (her ne kadar mobil olmasa da, bir çok TV dahil) sistemimizi kullanabilirsiniz. Fakat canlı ve kayıttan derslerimizden en iyi faydayı bilgisayarınız üzerinden alabileceğinizi hatırlatmak isteriz
İnternet Hızı
İnternet hızınızın en az 3mbit ve stabil olmasını bekliyoruz.
Ortak alan interneti hakkında
Bazı kurumlar, güvenlik politikaları gereği kullandığımız canlı ders video protokolünü engellemektedir. Canlı derslere üniversite, kamu kurumu veya şirket ağından bağlanmayı planlıyorsanız, lütfen eğitim danışmanı arkadaşlarımızdan deneme dersi talebinde bulununuz.

Maalesef indirimimiz sadece bazı video derslerde geçerlidir.

İlgili ürünler

(4 aynı kategorideki diğer ürünler)