Öğrenci Değerlendirmeleri

Değerlendirmeniz eğitim danışmanı arkadaşlarımıza gönderildi. Teşekkürler
Derslerimizi veya kitaplarımızı değerlendirin
Değerlendirme yaz
1 2 3 4 5

Captcha
78 Öğrenci Değerlendirmeleri -
0 1 2 3 4 (5,0/5)
Sırala:

Sınava çalışırken, Tijen ve Ümit hocalarımın ders anlatma yöntemleri, tutumları, soru çözdürme stratejileri İngilizcemin total olarak gelişmesini sağladı. Kaynak kitaplar, testler, denemeler ve whatsapp-telegram paylaşımları da derslerde öğrendiklerimi gerçekten pekiştirdi. Sınav anında hocalarımızın sesi hep kulağımdaydı ve sonuç olarak netlerimi 19 adet arttırarak 93 küsür puan aldım. Artık 5 yıl Yds çalışmama gerek yok evet ama artık İngilizcemi da daha iyi kullananileceğim. Hocalarımıza ve tüm Ankara Dil Akdemisi emekçilerine teşekkür ediyorum.
Ankara Dil Akademisi Kullanıcı Değerlendirmeleri: 0 1 2 3 4
Posted by 0 1 2 3 4 (5/5
May 7, 2021
Ankaradil akademisi ile bi hocamin tavsiyesi sonucu tanistim. Daha once Erzurumda bir ingilizce kursuna 6 bin tl yatirip yds den 30 alirken ankara dil akademisi sayesinde sadece 7 ayda 71 puana yukseldim. Hocalarin dersi isleyisi, kitaplarin kalitesi, ilgi, alaka hepsi on numara olan bir kurs. Gercekten tum Ankaradil akademisi ailesine minnettarim aldiginiz parayi annenizin ak sutu gibi helal olarak kazaniyosunuz Allah sizden razi olsun. Yolunuz herzaman acik olsun daim olun hep insallah❤️
Ankara Dil Akademisi Kullanıcı Değerlendirmeleri: 0 1 2 3 4
Posted by 0 1 2 3 4 (5/5
May 7, 2021
Ingilizce benimde korkulu ruyamdi isin kotusu yapamayacagima o kadar inaniyordum ki baslamak bile istemiyordum. Ama ingilizcenin ne kadar gerekli oldugunu fark ettigimde bir yerden baslamam gerektigini anladim. Baslangicta farkli kurslar denedim sonra youtube da ankaradil videolarini izledim ve benim bu isi halletmemi saglayacak kursun ankaradil oldugunu gordum. Isini o kadar iyi yapan hocalar ve teknik ekip var ki ankaradil ile hakkiyla calisipta istedigi puani alamayacak kimsenin olmadigini dusunuyorum. Ben yokdil icin baraji gececek kadar puan almak yeterli derken bugun yds den cok guzel bir puan aldim. Emegi gecen hocalarima ve ankaradil ailesine cok ama cok tesekkur ederim.
Ankara Dil Akademisi Kullanıcı Değerlendirmeleri: 0 1 2 3 4
Posted by 0 1 2 3 4 (5/5
May 7, 2021
Umit hocam tijen hocam kadar ust duzey kalitede ders anlatan hocalari su yasima kadar tanımadım. yds benim kabusum olmuştu artik. Buyuk bir emek ve özveri ile dersleri keyifle işleyen hocalarım sayesinde hedefledigim puana ulaştım. 70 i geçmek yetiyordu bana sayelerinde başardım. Iyiki ankara dil akademisi
Ankara Dil Akademisi Kullanıcı Değerlendirmeleri: 0 1 2 3 4
Posted by 0 1 2 3 4 (5/5
May 7, 2021
Hiç ingilizce bilmiyordum. Hayatımda hep en büyük travmayı yabancı dil alanında yaşadım. Korkuyordum, artık doktora yapmam gerekiyordu. Bir kursa gittim lakin istediğim verimi alamıyordum, taktik taktik taktik yoruluyordum. Bana mantık gerekiyordu. Gün geçtikçe elim kolum bağlandı, uykularım kaçtı. Başkalarının verdiği taktikler bir soruda çalışıp bir soruda çalışmayınca sıkıntılar yaşadım.Tüm umudum kaybolmak üzere iken bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine buraya geldim Ankara Dil Akademisinde daha ilk haftadan itibaren mantıksal ilerledik çeviri yaptık. Kelimeler şu bu derken gün geçtikçe daha yoğun bir tempo içine girdim. Artık korkularım yerine ne yapabileceğim üzerine yoğunlaşıyordum. İlk çıkmış soru denemesinde 50 alsam mutlu olurum derken 87 aldım. Sonra hep deneme çözdüm ortalama 85-90 arasında alıyordum. Sınavda heyecan yapıp 75 ile tamamladım. İlk kez girdiğim sınavda 75 aldım. Türkçe İngilizce gibi basit sorulardan 4 soru kaçırdım. Yoksa daha yüksek alacağımı biliyordum.

Sevgili Hocalarım, sizlere binlerce kez teşekkür ederim. İyi ki varsınız..
Ankara Dil Akademisi Kullanıcı Değerlendirmeleri: 0 1 2 3 4
Posted by 0 1 2 3 4 (5/5
Mar 16, 2021
Verified Purchase