Öğrenci Değerlendirmeleri

Değerlendirmeniz eğitim danışmanı arkadaşlarımıza gönderildi. Teşekkürler
Derslerimizi veya kitaplarımızı değerlendirin
Değerlendirme yaz
1 2 3 4 5

Captcha
42 Öğrenci Değerlendirmeleri -
0 1 2 3 4 (5,0/5)
Sırala:

2 yıl içinde 4 kez YDS sınavına girip 60-65 puan arası aldıktan sonra bu iş böyle olmayacak deyip kurs araştırırken karşıma çıktılar. Benim haftasonları kızılay'a gitmeye vaktim yoktu, hafta içi zaten çalışıyorum..online derslerden emin değildim. online bir kez denedikten sonra hemen kayıt oldum ve hedefim olan 70'i hemen geçtim. 75 puan aldım. Hocalarımıza çok teşekkür ederim. Yeniden çalışacağız, çok uzak değil :)
Ankara Dil Akademisi Kullanıcı Değerlendirmeleri: 0 1 2 3 4
Posted by 0 1 2 3 4 (5/5
Jun 25, 2019
Yeditepe üniversitesi doktora öğrencisiyim birkaç sefer ydsye girdim geçemedim ümit hocam tijen hocam sayesinde 2aylık bir çalışma ile 63 puan aldım bu dönemde pro gruba yazıldım yeniden izmirde yaşıyorum izmirde ankara dil gibi bir kurs yok .bütün adaylara tavsiyemdir herkese başarılar
Ankara Dil Akademisi Kullanıcı Değerlendirmeleri: 0 1 2 3 4
Posted by 0 1 2 3 4 (5/5
Jun 11, 2019
Verified Purchase
Sınav öncesinde Soru kampına dahil oldum, bu süre içerisinde Öğretmenlerin gerçekten çabalarını takdir etmek gerekir, öğdetmenlerin hazırladıkları özgün soruların oldukça faydalı olduğunu söylemek gerekir. Uygun bir şekilde çalışırsanız notunuzu artıracağından emin olabilirsiniz.
Ankara Dil Akademisi Kullanıcı Değerlendirmeleri: 0 1 2 3 4
Posted by 0 1 2 3 4 (5/5
Apr 19, 2019
Verified Purchase
Ankara Dil Akademisinin YÖKDİL SAĞLIK Paketini 1 hafta önce satın aldım. Çok samimi bir şekilde değerlendirme yapacağım ki bu akademiden ders almak isteyenlere bir yol gösterici olsun. Çünkü bende internetten araştırma yaparken çok reklam kokan yanıltıcı yorumlar oluyordu başka kurslar için. Normalde bir şey alırken çok araştırır ve incelerim. Paket ile ilgili ilk değerlendirmem şu olacak; son derece kaliteli videolar ve ders anlatımları ile birlikte soru çözümleri ve kelime dersleri var. Ümit hocam ile konuşma fırsatım oldu ve kendisinin son derece naif ve kibar bir kişiliği var. İşini de son derece iyi yapıyor. Abartmıyorum; ben bu kadar iyi bir ingilizce dersi anlatan bir hoca daha görmedim. Bir kere çok anlaşılır bir anlatım dili var. Sorularımıza da çok içtenlikle ve sabırla cevap veriyor. İnşallah sınavdan iyi bir puan alınca da duygularımızı paylaşırız. Ümit hocama buradan sevgi ve saygılarımı iletiyorum. Şu anda kendisine online yada offline kurs arayanlara kesinlikle hiç düşünmeden ankara dil akademisini öneriyorum.
Ankara Dil Akademisi Kullanıcı Değerlendirmeleri: 0 1 2 3 4
Posted by 0 1 2 3 4 (5/5
Apr 4, 2019
Verified Purchase
Ankara dil akademisi benim ilk kurs deneyimim oldu bir hocamın tavsiyesi ile başladım. Ümit hoca ile ileri seviye sınıfında hazırlandım YDS ye. Bundan sonra her aşama için tercih edeceğim kurs Ankara Dil olacaktır. Ekstra ders videolarında Tijen hocanın kelime videoları çok faydalı oldu. Derste sürekli kelime ve püf noktalarının tekrarını yapa yapa en son hepsini öğrenmemizi sağladılar. Şunu da belirtmeliyim ki ders sonrası tekrarlar çok önemli öğrenilenleri pekiştirmek için, ben tekrar yapamadım fazla bu da bazı kelimeleri pekiştirememe neden oldu ve bu nedenle istediğim puanı alamayabilirim ama bu durum tamamen benimle ilgili. Hocalar gerçekten çok başarılı dersler gayet oturaklı ve dolu dolu geçiyor. Bunun dışında eğer Yökdil fen e hazırlanacaksanız Yökdil fen kursu olmadığı için YDS kursu alırsanız eğer fen kelime ve okumalarını ekstra kendiniz yapmalısınız yani Yökdil fen daha fazla çaba istiyor. YDS, Yökdil Sosyal, Yökdil Sağlık için herhangi bir ekstraya gerek kalmayacak dersler ve materyaller oldukça yeterli.. Ayrıca çalışma ekipleri de çok iyi; teknik hizmetlerden sorumlu olan ve diğer çalışanlar da hızlı ve çözüm odaklılar. Herşey için Teşekkürler..
Ankara Dil Akademisi Kullanıcı Değerlendirmeleri: 0 1 2 3 4
Posted by 0 1 2 3 4 (5/5
Mar 29, 2019
Verified Purchase