Öğrenci Değerlendirmeleri

Değerlendirmeniz eğitim danışmanı arkadaşlarımıza gönderildi. Teşekkürler
Derslerimizi veya kitaplarımızı değerlendirin
Değerlendirme yaz
1 2 3 4 5

Captcha
59 Öğrenci Değerlendirmeleri -
0 1 2 3 4 (5,0/5)
Sırala:

Her iki hoca da işin duayeni. Tartışmasız YDS camiasının en iyileri, en kaliteli sorularını hazırlayan hocalar. Buraya geldiğinizde kendinizi aile gibi hissedeceksiniz. Hocanıza her an ulaşabileceksiniz. İşin maddiyat değil de tamamen başarı odaklı olduğunu anlayacaksınız. Öyle ki ben iki buçuk ayda 55'ten 83,75'e çıkardım notumu. Tijen Hoca'm ve Ümit Hoca' ma çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki ADA ailesine katılmışım. :)
Ankara Dil Akademisi Kullanıcı Değerlendirmeleri: 0 1 2 3 4
Posted by 0 1 2 3 4 (5/5
Nov 14, 2019
Verified Purchase
yds'ye hazırlanma sürecinde kayıttan online derslerini aldım. ümit ve tijen hocanın tekniği yds'den almanız gereken sonuç ne olursa olsun fazlasıyla yeterli. buradaki videoların hakkını verip 90 üstüne çıkmamak, hocaların değil sizin kusurunuz.

sonuç olarak, eğitim sistemlerinden çok memnun olduğum için çevremdeki insanlara da önerdim, onlar da hiçbir zaman pişman olmadılar.

ümit hocanın, yds'den bir gün önceki yaptığı kelime videosunda, "ümit ediyorum ki bize güvenmenizin karşılığını vermişizdir" demesi, beni ayrıca duygulandırdı -fazlasıyla verdiniz hocam-

kendileriyle hiç yüz yüze tanışmamış olmama rağmen aylardır izlediğim videoları sayesinde içimde inanılmaz bir sempati besledim.

bir gün ielts/ toefl sektörüne de el atmalarını çok isterim.
Ankara Dil Akademisi Kullanıcı Değerlendirmeleri: 0 1 2 3 4
Posted by 0 1 2 3 4 (5/5
Oct 16, 2019
Verified Purchase
Önceden kendi başıma YDS sınavına hazırlanmaya çalıştım. Ancak hem çok zorluyordu hem de okuduğumu doğru anladığımdan emin değildim. Böyle az çok bilgiyle ilk kez (24 Mart 2019) YDS sınavına girip 40 puan aldım. Sonra bu iş böyle olmayacak bir kursa ihtiyacım var derken hem sosyal medyada hemde youtube üzerinde yayınladıkları anlatımlarıyla tam bana uygun olduğunu anladığım Ankara Dil Akademisine kayıt olmaya karar verdim. 8 Eylül YDS'den muhtemelen 65-70 puan alacağım. Uzaktan eğitim/online kurs ile ilgili kafamda soru işaretleri vardı. Fakat bu kursla birlikte uzaktan da olabileceğini anladım. Hem Ümit Hoca hemde Tijen Hoca sayesinde sıkı bir ders takibi ile birlikte hedefimi çoktan geçtim. Verdiğimiz ücreti fazlasıyla karşılıyor. Tüm Ankara Dil Akademisinin emeklerine sağlık teşekkür ederim.
Ankara Dil Akademisi Kullanıcı Değerlendirmeleri: 0 1 2 3 4
Posted by 0 1 2 3 4 (5/5
Sep 11, 2019
Verified Purchase
YDS serüvenine başka bir online program ile başladım ve kısa sürede çok büyük bir hayal kırıklığı yaşadım anlamakta zorlanıyorum muhattap bulamıyorum bulsamda yetersiz vs. Arkadaş tavsiyesi ile ADA ailesine katılma fırsatı yakaladım ve gördüm ki ADA sadece bir ingilizce eğitim programı değilmiş son dakikasına kadar size bu işi öğretmeye ve hedeflerinize ulaştırmaya and içmiş gece gündüz demeden tam bir aile ortamında ders anlatım tarzlarıyla soru çözüm taktikleriyle kamp programıyla nokta atışlarıyla psikolojik desteğiyle (her düştüğünüzde size uzanıp ayağa kaldıran eller) yani ne arıyorsanız hepsi ADA da mevcut bence, hemde fazlasıyla. Çok kıymetli Tijen-Ümit Hocam ve ADA ekibi gerçekten bir harikasınız iyi ki sizlerle çalışma fırsatı yakalamışım sizlerin sayesinde ingilizceden gerçekten zevk almaya başladım. İnşallah hedefime ulaşacağım ve bunu daha ileri seviyeye taşıyacağım. Profesyonellik=ADA Emeğinize ve yüreğinize sağlık herşey için çok teşekkürler.
Ankara Dil Akademisi Kullanıcı Değerlendirmeleri: 0 1 2 3 4
Posted by 0 1 2 3 4 (5/5
Sep 10, 2019
Verified Purchase
Kursa kayıt olduğunuz günden sınav sabahına hatta sınavdan sonrada peşinizi bırakmayan kararlı bir ekiple karşıyasınız. Ankara dil akademisinin başta Tijen ve Ümit hoca olmak üzere tüm çalışanlarına saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Sınav günü rahatsızlanmam nedeniyle iyi bir puan alamıyacağım. Aralık sınavı için beklentim büyük. Çünkü ben Ankara dil akademisine çok güveniyorum. Sınavlara girecek herkese öneriyorum. Ankara dil akademisi bir fırsat. Emeğinize yüreğinize sağlık.
Ankara Dil Akademisi Kullanıcı Değerlendirmeleri: 0 1 2 3 4
Posted by 0 1 2 3 4 (5/5
Sep 10, 2019
Verified Purchase