YDS'ye Kolayca Hazırlanın

YDS 'ye, alanında kendilerini kanıtlamış hocalarla, ev rahatlığında hazırlanın. Üstelik ankaradil.com fiziksel bir dershaneyi aratmayacak kadar iyi dizayn edilmiş bir uzaktan eğitim sistemidir. Gelişiminiz öğretmenler tarafından sürekli kontrol edilir. Size bununla ilgili geri bildirimde bulunulur. Eksiklerin giderilmesi için birlikte planlama yapılır.

Detaylı Bilgi

Canlı dersler, Tam İstediğiniz Gibi

ankaradil.com 'da Canlı ders seçenekleri de oldukça fazla. Yabancı Dil Seviyenize göre İleri veya Temel düzeyde dersleri tercih edin. İş/Okul durumunuza göre zamanınızı ayarlayın. Hafta İçi (Gündüz/Akşam) / Hafta Sonu (Gündüz) derslerinden hangisi size daha uygunsa o ders saatini tercih edin. En önemlisi dersinizi kimin anlatmasını istediğinize karar verin. Tijen Hoca ya da Ümit Hoca sizi başarıya en kısa yoldan ulaştıracak iki öğretmen. Ankara Dil Akademisi tam size göre, tam istediğiniz gibi.

Detaylı Bilgi

Sosyal çevrenizle birlikte çalışarak öğrenin

ankaradil.com internet üzerinden hizmet veren bir site olmasına karşın, çok sosyal ve çok becerikli. Sınıf arkadaşlarınızla mesajlaşın, forumlara katılın, sorularınıza hiç beklemeden cevaplar alın. Bütün sosyal platformlar öğretmenlerinizin yakın gözetimindedir. Hiç bir sorunuz gözden kaçmaz, ertelenmez veya geçiştirilmez. Çözümsüz sorunuz kalmaz. Üstelik bütün sosyal platformlar mobil cihazlarınızda.

Detaylı Bilgi

Mobil ADA

ankaradil.com hem IOS hem de ANDROID platformlarını destekler. İster favori mobil tarayıcınızdan siteyi kullanın, isterseniz Play Store ve Apple Store üzerinden uygulamamızı indirin. Uygulamalarımız sayesinde,

  • Kişisel ve forum mesajlarınız gibi haberdar olmak isteyeceğiniz konularda bildirimler alırsınız,
  • Sitede sunulan içeriklere direk erişirsiniz, bir kısmını offline olsanız bile görüntülemeye devam edersiniz
  • Yazılı materyaller üzerine notlar alırsınız, aldığınız notlar hem mobil hem de web tarayıcınızda görünür olur
  • Kayıtlı Ders Videolarınızı izlersiniz
Detaylı Bilgi

Özgün ve Yeni Materyaller Kullanın

Bu dönem aynı materyallerle bir kez daha çalışmak zorunda değilsiniz. Aynı kitapları defalarca çözdüyseniz, soruları ezberlemiş gibi hissediyorsanız ankaradil.com sizin için doğru adres. Ümit Hoca ve Tijen Hoca bütün YDS hazırlık materyalerini 2015 yılında hazırladılar. Bu sebeple, bulabileceğiniz en güncel materyaller ve son YDS'lere uygun sınavlarla çalışma fırsatını yakalayacaksınız.

Detaylı Bilgi

Kontrol Sizde

ankaradil.com yazılı materyallerinizi adınıza lisanslar ve sizlere çıktı alma hakkı tanır. Eğer kağıt üzerinde çalışmayı seviyorsanız, materyallerinizin çıktısını alın, kalem ve kağıtla öğretmeninizi takip edin. Eğer çıktı almakla uğraşamam derseniz, ankaradil.com elektronik notlar almak konusunda da çok yetenekli, üstelik aldığınız notlar siz silmediğiniz sürece dokümanlarınızın üzerinde saklanır.

Detaylı Bilgi