YDS 'ye sınıf arkadaşlarınızla birlikte hazırlanın

Sınıf arkadaşlarınızla tanışın, mesajlaşın. ankaradil.com sosyalleşmeniz için gerekli bütün araçları kendi bünyesinde bulundurur. Bloglar, forumlar, sohbet odaları, mesajlaşma altyapısı ve daha fazlası. Üstelik hepsi mobil kullanıma hazır.

Öğretmen destekli forumlar

Hem sınıfınıza özel, hem de bütün ankaradil.com öğrencilerinin görebileceği forumlarda sorularınızı sorun, arkadaşlarınızla tartışın. İşin içinden çıkılamaz olduğunda yardımınıza öğretmenleriniz koşsun. ankaradil.com forumları, moderasyon ekibi ve öğretmenleriniz tarafından kontrol edilir. Bu sayede eksik ya da yanlış öğrenmezsiniz ya da aynı yanlışı defalarca tekrarlamazsınız. Doğru cevaplayamadığınız sorularda ya da anlamlandıramadığınız cevaplarda her zaman öğretmeniniz ulaşılabilir durumdadır. Kafanızda yarım sorularla YDS' ye girmeyin.

Canlı sohbetler, anında yanıtlar

Canlı sohbet kanallarında bütün gün sınava yönelik tartışmalar yapın, sorularınıza çözüm bulun ve sizinle birlikte sınava hazırlanan arkadaşlarınızla paylaşımda bulunun. ankaradil.com chat odaları günün 24 saati online kursumuzun kayıtlı öğrencileri için açık durumda.

Arkadaşlarınızla özel mesajlaşın

Sınıf arkadaşınızla özel bir sohbet için de ankaradil.com size yeter. Arkadaşınızı kullanıcı adıyla arayın ve mesajınızı gönderin. Mesaj arkadaşınıza ulaştığında bir bildirim ile ona haber verilecektir, mobil bile olsa;)