Akıllı telefonunuz için akıllı uygulamalar

Dahil olmuş olduğunuz YDS programınızla ilgili bildirimler almanız, ders dokümanlarınızı akıllı telefon ve cihazlarınızda görüntülemeniz ve videolar izleyebilmeniz için harika mobil uygulamalar. Dokümanlarınızı okuyun, üzerinde notlar alın hatta altını çizerek vurgulayın, gerçek bir kitap üzerinde çalışır gibi. Hepsi ankaradil.com mobil uygulamalarında.

Unutmayın, atlamayın, ulaşılabilir olun

Takip ettiğiniz forumlara yeni mesaj geldiğinde, sorduğunuz bir soruya öğretmeniniz tarafından yanıt verildiğinde, özel bir mesajınız olduğunda ya da öğretmeniniz tarafından bir konuda bilgilendirilmeniz gerektiğinde bilgisayar başında olmanız gerekmez. ankaradil.com mobil uygulamaları bildirimleri anında gösterir ve yanıt vermeniz için ilgili ekranlara yönlenir.

İstemezseniz çok sessiz oluruz

Sizi rahatsız etmeyi hiç mi hiç istemeyiz. Bütün uygulamalarımız, eğitim portalımız altında bulunan bildirim/gizlilik ayarlarından beslenir.Örneğin eğer mobil bildirim almak istemezseniz ya da sitedeyken mobil bildirim gelmesin isterseniz profil ayarlarınızdan kapatmanız yeter. ankaradil.com bildirimleri size gelmeyi durdurur, ta ki siz yeniden aktif edene kadar. Bu konuyla ilgili bir sorun yaşarsanız veya kafanıza takılanlar olursa lütfen bizimle destek@ankaradil.com adresinden iletişime geçin, sorunu hızla çözüp size geri bildirimde bulunalım. Gizlilik ve bildirim ayarları ile ilgili blog yazımıza ulaşmak için lütfen buraya tıklayın.

Uygulamalarımızı uygulama storelarından indirebilirsiniz.

ankaradil.com uygulamaları hem Apple Store hem de Android Play Store 'da. Eğer farklı işletim sistemli bir cihaz kullanıyorsanız bizimle destek@ankaradil.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Teknik ekibimiz bir süpriz yapıp uygulamamızı sizin kullandığınız platform için de yazabilir ya da size daha kolay bir adaptasyon süreci önerebilir. Bu süre içerisinde ankaradil.com 'u favori mobil tarayıcınızla kullanıp, mobil dünyamızın ne kadar geniş ve genişleyebilir olduğunu görebilir. Eksiksiz bir şekilde sistemlerimizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

Play Store Apple Store